Costasolrent.ee pakub kvaliteetset puhkusemajutust ja kinnisvaravahendust Hispaania lõunarannikul - Costa del Sol. 

Eesti English Finnish Russian Spanish
 

Costa del Sol

Costa del Sol asub Hispaania lõunaranniku autonoomses piirkonnas Andaluusias, mille pealinnaks on keskaegne Sevilla. Suuruselt teine linn on Malaga, kus asub Andaluusia suurim lennujaam ning kaunis vanalinn.

Costa del Sol on läbi aegade olnud turistide meelispaik. Kliima on puhkuseks igati sobilik - üle 300 päiksepaistelise päeva aastas ning 160 km pikkune liivarannik. Külastajate jaoks on olemas hulgaliselt ajaveetmiskohti: restorane, baare, ka sportimisvõimalusi ning erinevaid lõbustus- ja huviparke. Populaarne ajaviide turistide seas on golf, mille harrastamiseks pakub Costa del Sol rohkelt võimalusi.

Costa del Solis asuvad turismikeskus Fuengirola,  kaunite vaadetega Torremolinos ja Benalmadena, mida ühendab suurepärane rannapromenaad, kuulus Marbella ning maaliline Mijas. Kohalikest sadamatest tasuks esile tõsta uut Malaga sadamat, Puerto Marina’t Benalmadenas ning Puerto Banus’i jahisadamat Marbellas, kus toimub ka vilgas ööelu.

Veel asuvad läheduses kaunid linnakesed nagu Ronda, Cordoba, Nerja, Granada, surfiparadiis Tarifa ja Euroopa üks vanimaid linnu Cadiz -  igaüks oma eripära, ajaloo ning vaatamisväärsustega. Päevaste ekskursioonide kaugusesse jäävad ka Suurbritanniale kuuluv Gibraltar, kus asub kuulus ning kõigutamatu Gibraltari kaljumägi ja Aafrika mandril asuv eksootiline Maroko, kuhu pääseb vaid pooletunnise praamisõiduga.

Costa del Sol sobib hästi nii perepuhkuseks, aktiivseks puhkuseks kui ka ööelu nautimiseks. Unusta argielu mured ning stress - Costa del Sol ootab sind!!!

Check-in Check-out Asukoht: Majutuse tüüp: Inimeste arv:

Nädala hind: Magamistubade arv: Vannitubade arv: Parkimine: Bassein: Terrass: Konditsioneer: CSR ID:
 
Jaga:
 
 

Saada see lehekülg endale või kellelegi teisele e-postiga.


Teie teade on saadetud aadressile:

  •  
Saada veel üks e-kiri